25 lis

Prvoga dana mjeseca studenoga svake godine slavimo blagdan Svih svetih. Tog dana slavimo one svece i svetice koje je Crkva proglasila svetima, kao i one koji nisu proglašeni svetima, ali su svojim životom ostvarili ideal kršćanskog života te su njihove duše ušle u kraljevstvo Božje.

Da bi  smo i mogli biti sveti, nije potrebno činiti izvanredne pothvate i djela niti posjedovati posebne karizme, već jednostavno služiti Kristu.

Na blagdan Svih svetih kao i na Dušni dan, kada se sjećamo svih svojih dragih pokojnika, u školi neće biti nastave.

Povodom ovih važnih blagdana u  petak, 29. listopada, u školi će se nastava odvijati prema skraćenoj satnici. U 11 sati, između 5. i 6. školskog sata,  služit će se sveta misa za preminule članove naše školske zajednice. Pokojni profesori su: Ivan Babičković, Josip Galić, Pavle Grebenar, Ivan Kuzma, Dragan Lončar i Tadija Martić. Pokojni učenici su: Ivan Antolović, Josip Antolović, Viktor Banović, Nikola Džambo, Dražen Jukić, Nikola Jorgić, Anto Kljajić, Marin Kopić, Mario Markanović, Bruno Pejinović, Ana Širić i  Ivan Tadić.

Izaslanstvo naše školske zajednice na čelu sa salezijancima će upriličiti i molitveni pohod na grobove naših preminulih učenika i profesora.

Naši dobročinitelji

Logotip Hrvatski Caritas Logotip Renovabis