06 velj

Zahvaljujemo svim članovima naše školske zajednice, a osobito vama učenicima i djelatnicima za lijepo sudjelovanje i svaki doprinos u ovogodišnjoj proslavi blagdana  don Bosca i obilježavanju 20. obljetnice Tehničko-obrtničke škole i KŠC-a. Pojedinačni doprinos teško je nabrojiti, zato ćemo jednostavno reći svima – hvala.

Naša školska zajednica želi podijeli i radost uspjeha naših sjajnih Viktorijanki.

Čestitamo Matei Radić i Josipi Adžić za uspjeh koji su ostvarile u subotu na državnom prvenstvu za seniore Karate saveza  BiH gdje su s Leonorom Jakić osvojile zlato u katama  ekipno i tako postale šampionke BiH. Pojedinačno, Josipa je Adžić srebrna i vicešampionka BiH te nastavlja natjecanje sljedeći vikend u  Budimpešti kada se održava Europsko prvenstvo.

Ivana Spajić

Fotografija: Marta Marijanović

Za pregled svih fotografija kliknite OVDJE

Naši dobročinitelji

Logotip Hrvatski Caritas Logotip Renovabis