28 velj

Tijekom velikog odmora u petak 24. veljače u školi je održana dodjela medalja i priznanja za postignute uspjehe na školskim natjecanjima. Tijekom školske godine dosad je održano Natjecanje u odbojci za učenike i učenice, Božićni turnir u stolnom tenisu te Školsko natjecanje iz matematike.

Ravnatelj don Milan Ivančević zahvalio je svim sudionicima i voditeljima natjecanja te  obavijestio o uspjehu naših učenika na online-natjecanju Ponos domovine u Republici Hrvatskoj. U finale je ušlo troje naših učenika: Nikolina Jukić, Nikolas Maglica i Nikola Budim. Slijedila je dodjela medalja pobjednicima športskih natjecanja, a zatim učenicima koji su postigli najbolje rezultate na natjecanju iz matematike. Oni će 8. travnja sudjelovati i na Federalnom natjecanju iz matematike koje se ove godine održava u našoj školi.

Odbojka  (učenice)             Odbojka (učenici)                        Stolni tenis

  1. mjesto – IV.b OG           1. mjesto – II. m TOŠ                    1. mjesto – Nikša Borovac
  2. mjesto – II. b OG           2. mjesto – I. razredi OG              2. mjesto – Matija Matijević
  3. mjesto – II. a OG           3. mjesto – IV. razredi OG           3. mjesto – Marin Šimić

 

Matematika

1. razred                                                           2. razred

  1. mjesto – Matija Tomić, I.a (OG)            1. Ivan Martinović, II.m (TOŠ)
  2. mjesto – Tea Pervan, I.b (OG)                2. Mathias Stock, II.m (TOŠ)
  3. mjesto – Nikola Tadić, I.m (TOŠ)           3. Nikola Budimir, II.a (OG)

 

3.razred                                                                  4. razred

  1. Martina-Magdalena Jukić, III.m (TOŠ)      1. mjesto – Nikolina Jukić, IV.b (OG)
  2. Danijela Kljajić, III.b (OG)                            2. mjesto – Nikolina Jukić, IV.a (OG)
  3. Andrea Penava, III.a (OG)                             3. mjesto – Stjepan Šišić, IV.b (OG)

Za pregled svih fotografija kliknite OVDJE

Naši dobročinitelji

Logotip Hrvatski Caritas Logotip Renovabis