26 Jun

Podjela svjedodžbi učenicima nižih razreda Gimnazije i Tehničko-obrtničke škole upriličena
je u petak, 26. lipnja 2026. godine. Učenici koji su razred završili odličnim uspjehom i
uzornim vladanjem uz svjedodžbe dobili su i pohvalnice.
Ovom prigodom, kao i dosadašnjih godina, nagrađeni su najmarljiviji učenici koji su školsku
godinu završili s uspjehom 5,00 te učenici koji su školsku godinu završili bez ijednog
izostanka. Takvih učenika ove školske godine ukupno je bilo 22.

Nagrađeni učenici Gimnazije i TOŠ-a koji su ostvarili uspjeh 5,00 su:
Antonio Matijević, 1. a GIM
Sara Šupuković, 1. b GIM
Matea Zovko, 1. b GIM
Petra Jurić, 2. a GIM
Ivona Pranjić, 2. a GIM
Sara Šimić, 2. a GIM
Nikol Dragičević, 2. b GIM
Marin Čeki, 1. m TOŠ
David Knežević, 1. m TOŠ
Marina Ljubičić, 1. m TOŠ
Gabrijela Kljajić, 2. m/c TOŠ
Nina Špionjak, 2. m/c TOŠ
Matej Barešić, 3. e TOŠ
Ilija Ezgeta, 3. e TOŠ

Učenici Gimnazije i TOŠ-a bez izostanaka u školskoj 2025./2026. godini su:
Lara Jurić, 2. a GIM
Valentina Pavlović, 2. a GIM
Tomislav Lupić, 2. b GIM
Jelena Tomić, 2. b GIM
Tea Jozić, 3. a GIM
Ilhan Mujić, 2. e TOŠ
Luka Ćosić, 3. c TOŠ
Ilija Ezgeta, 3. e TOŠ
Čestitamo svima na uspješno završenoj školskoj godini i nadamo se da će sljedeća školska
godina biti još uspješnija.

Darija Klarić

Fotografije možete pogledati na poveznici:

Podjela svjedodžbi i nagrada učenicima nižih razreda

Naši dobročinitelji

Logotip Hrvatski Caritas Logotip Renovabis