28 lip

U petak, 23. lipnja, premijerka Zeničko-dobojske županije Amra Mehmedić i ministrica za obrazovanje, znanost, kulturu i sport Draženka Subašić upriličile su prijam za učenike generacije u sjedištu Vlade.

Na prijamu je sudjelovalo 106 učenika generacije osnovnih i srednjih škola iz naše županije, a među njima i naše učenice Nataša Andrić i Marija Filipović.

Premijerka Mehmedić i ministrica Subašić naglasile su kako je dugoročno i najbolje ulaganje u znanje. Na tom putu svi smo dužni mladima pomoći u ostvarenju njihovih snova. Osim toga, poručile su kako je znanje ono što trebamo vrednovati te naglasile kako će i Vlada u okviru različitih projekata nastaviti podržavati školstvo i obrazovanje mladih.

Od srca čestitamo svim učenicima i želimo im još mnogo uspjeha na putu obrazovanja!

Anamarija Matijević

Fotografije možete pogledati na poveznici:

Prijam učenika generacije u našoj županiji | 2023.

Naši dobročinitelji

Logotip Hrvatski Caritas Logotip Renovabis