08 velj

U petak, 4 veljače, došao je trenutak da i naši učenici zajedno s profesorima i razrednicima proslave svoga zaštitnika don Bosca.  Na samome početku programa pedagog Tehničko-obrtničke škole Pero Drmač zahvalio je svima koji su na bilo koji način pomogli i sudjelovali u organizaciji i proslavi Dana škole. Bila je to prilika da se na kraju radnoga tjedna i nastave, bar na kratko, odbace školske brige i tereti knjiga te je uslijedila prava gozba uz pripremljene specijalitete iz naše školske kuhinje. Na stolu se našlo za svakoga po nešto –  od tortilja, raznih sendviča, tjestenine, slatkiša pa do sokova po izboru, a sve to uz zvuke glazbe uživo koju je izvodio naš domaći glazbenik Rocky. Na kraju radnoga tjedna, koji je bio zaista sadržajno bogat i ispunjen brojnim aktivnostima i događajima, možemo samo reći Bogu hvala i bilo je lijepo!

Darija Klarić

Fotografije možete pogledati na poveznici:

Završetak don Boscova tjedna | 2022.