19 ruj

Početkom svake nove školske godine održava se zajednički roditeljski sastanak za sve razrede u našoj školi. Ove godine takav roditeljski sastanak organiziran je u subotu, 18. rujna, s početkom u 9 sati.

Roditeljima naših učenika u predvorju škole s nekoliko riječi obratio se novi ravnatelj Centra don Ivan Širić. Upoznao ih je s promjenama u školskom kadru i u salezijanskoj zajednici te pozvao na suradnju kako bi odgojno-obrazovni proces bio što bolji i uspješniji. Iznio je nekoliko podataka o pristunosti salezijanskih škola diljem svijeta koje su roditelji mogli vidjeti i u kratkom filmu koji im je prikazan. Svaki roditelj dobio je i knjižicu u kojoj je sažet don Boscov sustav odgoja, a po čijim načelima pristupamo odgoju i obrazovanju i u KŠC-u „Don Bosco“.

Nakon uvodnog dijela slijedili su pojedinačni roditeljski sastanci po odjelima, a zatim i prva, konstituirajuća sjednica Vijeća roditelja u školskoj 2021./2022. godini.

Marija Kosić

Foto: Marta Marijanović

Foto album: Prvi roditeljski sastanak 2021. / 2022. godina

Naši dobročinitelji

Logotip Hrvatski Caritas Logotip Renovabis