27 ožu

U subotu, 25. ožujka 2023. godine, u Visokom je održano Federalno natjecanje iz matematike učenika srednjih škola koji nastavu pohađaju po Hrvatskom nastavnom planu i programu u organizaciji ,,Udruge matematičara Ruđera Boškovića“. Na natjecanju su sveukupno sudjelovala 173 učenika iz 26 škola, a iz naše škole natjecalo se dvanaest učenika koje su za natjecanje spremali profesori Anto Franjić, Marinko Antunović i Marija Antunović

Od naših učenika najbolje rezultate postigli su:

1. razred

Karlo Klarić, 4. mjesto ( 45 bodova)

2. razred

Marko Antunović, 2. mjesto ( 65 bodova )

Julijan Tirić, 4. mjesto (50 bodova) .

Svim učenicima čestitamo na uspješnom predstavljanju našeg Centra!

Marija Antunović, prof.

Fotografije možete pogledati na poveznici:

Izvješće s Federalnog natjecanja iz matematike | 2023.

Naši dobročinitelji

Logotip Hrvatski Caritas Logotip Renovabis