02 pro.

ZAKLADA „ZA MUDROST I PLEMENITOST-

PRO SAPIENTIA ET CLEMENTIA“

 

PRELIMINARNI REZULTATI NATJEČAJA ZA STIPENDIJE ZAKLADE „ZA MUDROST I PLEMENITOST-PRO SAPIENTIA ET CLEMENTIA“ ZA 2016./2017. GODINU

Na Natječaj Zaklade „Za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“ za akademsku godinu 2016./2017., prijavilo se ukupno 262 studenta. Na sjedinci Upravnog vijeća Zaklade održanoj 23. studenog 2016., donešena je odluka o dodjeli ukupno 100 stipendija. Od toga, tekuće akademske godine dodijeljeno je 38 novih stipendija.

Dana 09. prosinca 2016. godine u 11:00  biti će svečano potpisivanje Ugovora s novim stipendistima Zaklade, u auditoriju KŠC-a „Sv. Josip“ Sarajevo, Mehmed paše Sokolovića 11.

1) Novi stipendisti akademske godine 2015./2016.

Red.broj. Ime (Ime oca) prezime Mjesto Studij
1. Matej (Ivan) Babić Prozor SVEMO, radiološka teh. II.
2. Nikola (Marinko) Babić Travnik UNSA, filozofija I.
3. Branimir (Marko) Batinić Kupres UNSA, veterina I.
4. Marija (Anto) Batinić Uskoplje UNSA, psihologija II.
5. Kristina (Blago)Boto Ljubuški SVEMO, ekonomija I.
6. Andrea (Marko) Čalić Bijakovići SVEMO, engleski i talijanski jezik III.
7. Matej (Marko) Čalić Bijakovići SVEMO, informatika II.
8. Mihaela (Mario) Ćorić Mostar SVEMO, radiologija I.
9. Tomislav (Jozo) Dunđer Žepče SVEMO, građevina IV.
10. Valentina (Zdravko) Đotlo Vitez SVEMO, ekonomija III.
11. Matea (Filip) Ilijić Tuzla UNTZ, primijenjena matematika I.
12. Natalija (Dalibor) Ivković Livno SVEMO, povijest i talijanski jez. I.
13. Jelena(Velimir) Jukić Posušje UNSA, medicina I.
14. Mateja (Ivo) Jurčević Žepče SVEMO, hrvatski jezik i pedagogija III.
15. Matea (Mato) Jurić Žepče SVEMO, agronomija I.
16. Mario (Marko) Lovrinović Novi Travnik SVEMO, građevina II.
17. Nina (Tihomir) Mandić Mostar SVEMO, edukacijski I.
18. Veronika(Milan)Mihaljević Livno SVEMO, povijest i talijanski jezik I.
19. Matea(Damjan)Nikolić Uskoplje SVEMO, kriminalistika I.
20. Tea (Dragan) Papić Novi Travnik SVEMO, engleski i informacijske III.
21. Vedrana (Nikica) Perić Stolac SVEMO,  strojarstvo II.
22. Suzana (Miro) Perić Plješivac-Greda SVEMO,  pedagogija I.
23. Branko (Stjepan) Petrićević Prozor SVEMO, strojarstvo I.
24. Marko (Borislav) Posavac Uskoplje SVEMO, kriminalistika I.
25. Željka (Željko) Prce Čapljina SVEMO, psihologija V.
26. Ante (Markan) Primorac Ljubuški SVEMO, strojarstvo V.
27. Ružica (Mario) Prskalo Gradnići SVEMO, njemački jezik I.
28. Ivana (Marko) Puljić Stolac SVEMO, sestrinstvo I.
29. Anamarija (Ivan) Radoš Tomislavgrad SVEMO, pedagogija II.
30. Fadil(Azra)Smajević Sarajevo UNSA, pedagogija V.
31. Ivana (Marko) Šarić Travnik SVEMO, socijalni rad I.
32. Marija(Željko) Šiljeg Ljubuški SVEMO, ekonomija II.
33. Jerko(Zdenko) Šušnjar Posušje SVEMO, građevina I.
34. Doris (Željo) Trogrlić Kreševo UNSA, biologija IV.
35. Iva (Josip) Trogrlić Žepče SVEMO,ekonomija I.
36. Anđela (Jozo) Vranjković Mostar SVEMO, sestrinstvo I.
37. Marko (Stjepan) Zovko Mostar SVEMO, medicina I.
38. Josip (Zvonimr) Zmajić Odžak UNTZ, radiologija I.

Kandidati koji smatraju da su povrijeđena njihova prava mogu uložiti isključivo  pismeni prigovor Upravnom vijeću Zaklade, u roku od osam dana od dana objave rang liste, poštom, na adresu: Zaklada za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“, Mehmed paše Sokolovića 11, 71 000 Sarajevo.

Upravno vijeće Zaklade će u roku od osam dana  donijeti konačnu odluku po prigovoru.

Kandidati koji nisu dobili stipendiju mogu preuzeti svoju dokumentaciju na glavnoj porti KŠC-a, na gore navedenoj adresi.

2) Lista studenata koji su upisali narednu godinu studija, i time stekli uvjet za produženje stipendije, za akademsku godinu 2015./2016.

Red.broj. Ime (Ime oca) Prezime Mjesto Studij
1. Bagarić (Stojan) Marko Tomislavgrad Agronomija, MO, II. god.
2. Bakula (Ilija) Anto Žepče Strojarstvo i računarstvo, MO, V.god.
3. Barešić (Ilija) Magdalena Žepče Engleski i njemački jezik, MO, II. god.
4. Barušić (Dalibor) Božena Tuzla Rudarski fakultet, TZ, II. god.
5. Brkić (Goran) Anita Jelah Laboratorijska dijagnostika, TZ, IV.god.
6. Bušić (Frano) Mateja Gorica-Sovići Ekonomski fakultet, MO, V.god.
7. Bešlić (Marijan) Magdalena Posušje Logopedija, MO, II. god.
8 Bikić (Željo) Nikolina Nova Bila Farmacija, TR, II. god.
9 Bilić (Ivica) Krešimir Uskoplje PMF – fizika, SA, III. god.
10 Bogut (Vinko) Matea Posušje Ekonomija, MO, II. god.
11 Boto (Vlado) Petra Humac Logopedija, MO, II. god.
12 Budim (Niko) Josipa Zavidovići PMF- glazba, MO, II. god.
13 Ćosić (Milenko) Kristina Usora Medicinski fakultet, TZ, III. god.
14 Čović (Marko) Slaven G. Putićevo Muzička akademija, SA, V.god.
15. Čuvalo (Filip) Nikolina Radišići Medicinski fakultet, MO, VI.god.
16. Faletar (Ilija) Jelena Prozor-Rama Medicinski fakultet, MO, II. god.
17. Gabrić (Luka) Ilija Tomislavgrad Politologija, MO, II. god.
18. Grubišić (Ante) Petar Gradac Informatika, MO, II. god.
19. Ivoš (Ivica) Renata Novi Travnik Edukacijski fakultet, TR, III. god.
20 Jakovljević (Nenad) Vanja Pale PMF, SA, II. god.
21 Jukić (Vlado) Marijana Posušje Socijalni rad, MO, II. god.
22. Jurišić (Frano) Monika Posušje PMF- matematika i fizika, MO, IV. god.
23. Kalfić (Jozo) Serafina Čapljina Teološki institut, MO, V. god.
24. Kapetanović (Mario) Ena Sarajevo Ekonomski fakultet, SA, III. god.
25 Kelava (Dane) Monika Čapljina Pravni fakultet, MO, V. god.
26. Kesten (Pero) Matea Turbe Latinski i r. knjiž., i talijanski, SA, III. god.
27. Knežević (Anto) Ana Prozor-Rama Građevinski fakultet, MO, IV. god.
28. Kordić (Ranko) Slavena Vitina PMF – predškolski odgoj, MO, V. god.
29. Lauc (Mate) Marijana Ljubuški Edukacijsko rehab., TZ, II. god.
30. Lozančić (Zlatko) Josipa Kupres Kemija i biologija, MO, IV. god.
31. Luburić (Ivan) Josip Studenci Povijest i informatika, MO, II. god.
32. Lukić (Marko) Matea Travnik Hrvatski jezik i povijest, MO, IV. god.
33. Ljiljić (Zoran) Iva Sarajevo Stomatoliški fakultet, SA, IV. god.
34. Marčić (Stjepan) Nikolina Vareš Žurnalistika, SA, III. god.
35 Marić (Miro) Ivana Neum Ekonomski fakultet, MO, II. god.
36. Marijanović (Anto) Frano Kakanj Sanitarno infinjerstvo, MO, III.god.
37. Marjanović (Dragan) Katarina Podorašje Specijalna edukacija i reh., TZ, III. god.
38. Markanović (Ilija) Drago Ozimica Medicinski fakultet, MO, V. god.
39. Matić (Mate) Tihana Ljubuški Pravni fakultet, MO, IV. god.
40. Mihaljević (Vinko) Martina Livno Franjevačka teologija, SA, V. god.
41. Miličević (Stanko) Mateja Široki Brijeg Muzička akademija, MO, VI.god.
42. Miličević (Ivan) Katarina Posušje Teološki institut, MO, V. god.
43. Mišura (Nikica) Nikolina Bugojno PMF – biologija i zemljopis, MO, V.god.
44. Mrkulić (Mustafa) Aida Sarajevo Njemački jezik, SA, II. god.
45. Mustapić (Zoran) Pavla Stolac Sestrinstvo, MO, IV.god.
46. Pašalić (Ljupko) Tereza Kupres Agronomija, MO, III. god.
47. Pejčinović (Tihomir) Tomislava Vareš Ekonosmki fakultet, SA, III. god.
48. Perutina (Petar) Ilija Stolac Medicinski fakultet, MO, III. god.
49. Petričušić (Vinko) Antonija Posušje PMF-ekologija, MO, IV. god.
50. Petrović (Zdenko) Matea Klobuk PMF-matematika i fizika, MO, II. god.
51. Petrović (Nediljko) Josipa Tomislavgrad Prehrambeno inžinjerstvo, MO, V. god.
52. Perić (Dragan) Valentina Prozor-Rama Psihologija, SA, V. god.
53. Previšić (Marko) Marija Stolac Edukacijski fakultet, MO, II. god.
54. Proleta (Nenad) Iva Stolac Fizioterapija, MO,
55. Puđa (Božo) Monika Gornji Čajdraš Razredna nastava, ZE, II. god.
56. Stojanović (Miroslav) Mateo Sarajevo Elektrotehnika, SA, II. god.
57. Soldo (Jozo) Jelena Čerin Logopedija, TZ, III. god.
58. Tomas (Ivica) Mateja Bugojno Sanitarno inžinjerstvo, MO, III. god.
59. Vidović (Drago) Josip Žepče Medicinski fakultet, MO, VI. god.
60. Vidović (Dražen) Andrea Bugojno Razredna nastava, MO, II. god.
61. Vujica (Markica) Klaudija Brestovsko Agronomija, MO, II. god.
62. Živko (Željko) Ana Sarajevo PMF-zemljopis, II. god.

 

U Sarajevu, 23. studenog 2016.                                                                  Predsjednik Upravnog vijeća

Msgr. Dr. Pero Sudar, v.r.

Promicatelj